Christelijke Oranjevereniging Wilhelmina Barlo

Steun ons via Hart van de Achterhoek
23-05-2018

Wij doen mee aan de Rabobankactie Hart voor de Achterhoek. Van 22 mei tot en met 6 juni kunnen leden van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek stemmen op verenigingen en stichtingen die zij een warm hart toedragen. Iedere stem is geld waard en daarvoor hebben wij jouw hulp nodig. 

Dit jaar willen wij geld inzamelen voor de aanschaf van een muziekinstallatie, denk hierbij aan boxen en een mengpaneel en alles wat daar bij hoort. Dit willen we niet alleen voor ons zelf aanschaffen, maar samen met De Markerink en de Muzikantenbank, zodat het Barlo breed gebruikt kan worden. Geef daarom jouw stem aan de Oranjevereniging!

Stemmen kan via https://www.clubkascampagne.nl/noa/hartvoordeachterhoek

Geef jouw stem ook aan de andere mooie (Barlose) projecten!