Christelijke Oranjevereniging Wilhelmina Barlo

Dinsdag 29 januari raadsvergadering over Groot Deunk
25-01-2019

Beste leden,

Na het RTG van 15 januari, staat aanstaande dinsdag (29 januari) de raadsvergadering op de agenda. Hierin wordt het bestemmingsplan besproken door de raadsleden, voordat ze hier een beslissing over gaan nemen. De volledige agenda van de vergadering staat op de website van de Gemeente Aalten. Bij de agenda staan ook alle stukken die relevant zijn.

Tijdens deze vergadering is er geen mogelijkheid tot inspreken, maar het is wel erg belangrijk dat we in grote getale aanwezig zijn. We moeten de raadsleden laten zien dat het leeft in Barlo en dat we door willen met iets heel moois realiseren op Groot Deunk.

Kom ons daarom massaal steunen:

Raadsvergadering: 29 januari 19:30
In het gemeentehuis aan de Markt (ingang Bredevoortsestraatweg).

Zien we je daar?

Groeten,
Bestuur Christelijke Oranjevereniging Wilhelmina te Barlo